Wałbrzych w naszych oczach

2015/01/19

Podczas zajęć artystycznych pod hasłem „Wałbrzych w naszych oczach” w ramach projektu: „Z naszą jedynką przez aglomerację wałbrzyską” powstało wiele pięknych prac pokazujących piękno Wałbrzycha i okolic. Nauczycielem odpowiedzialnym za realizację projektu artystycznego jest pani Arleta Mańka – nauczycielka z wałbrzyskiego Gimnazjum nr 1. Współpracowała z nią podczas projektu Barbara M. Malinowska, wiceprzewodnicząca wałbrzyskiego oddziału naszego stowarzyszenia.

Uczniowie biorący udział w projekcie zwiedzali najbardziej atrakcyjne miejsca naszej aglomeracji, mieli okazję brać udział w wernisażach i innych wydarzeniach artystycznych. W trakcie warsztatów poznawali różne rodzaje technik malarskich, różne możliwości spojrzenia na nasze miasto. Mieli dostęp do prac innych twórców, aby podpatrzeć i zainspirować się ich pracą. W programie tym udział wzięli uczniowie:

Marczyk Ilona
Rusin Joanna
Kierzanowska Barbara
Bujacz Wioletta
Wójcik Natalia
Lisowska Wiktoria
Ratajczak Paulina
Koszyk Wojciech
Rusiniak Dominika
Dyszkiewicz Natalia
Mróz Nikoletta
Sikorska Monika
Sabak Natalia
Budnik Aleksandra
Guz Natalia
Starostka Martyna
Wiśniewska Milena
Cegielski Mateusz
Zych Grzegorz
Soliński Alan
Poliksza Katarzyna
Janas Klaudia
Zygmunt Kamila

Mamy nadzieję na dalszą współpracę, budującą wrażliwość młodych wałbrzyszan.

Mirosław Maciejewski

mm

Zobacz inne artykuły o podobnej tematyce
Kliknij w dowolny hashtag aby przeczytać więcej

#civitas christiana #Wałbrzych #wystawa
© Civitas Christiana 2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: Symbioza.net
Strona może wykorzysywać pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych.
Warunki przechowywania i dostępu do cookies opisaliśmy w Polityce prywatności. Więcej