Zapraszamy na warsztaty biblijne dla członków i sympatyków Civitas Christiana

2024/01/22
WhatsApp Image 2024 01 17 at 14.32.11

Czy masz czas w codziennym zabieganiu, aby zastanowić się nad tekstami Pisma Świętego? A może by tak poszerzyć własne horyzonty i pochylić się nad tym, co Pan chce do nas powiedzieć? Serdecznie zapraszamy wszystkich członków Katolickiego Stowarzyszenia „Civitas Christiana”, a także sympatyków Stowarzyszenia i wszystkich chętnych, którzy pragną zgłębiać Słowo Boże, na Warsztaty Biblijne.

Tytuł warsztatów brzmi „Wprowadzenie do Księgi Sędziów”. Chcemy tak samo jak uczestnicy Ogólnopolskiego Konkurs Wiedzy Biblijnej zagłębić się w Słowo z tegorocznego zakresu tematycznego.

Spotkanie odbędzie się 24.01.2024 o godz. 17.00 w siedzibie Katolickiego Stowarzyszenia „Civitas Christiana” przy ul. Bema 1/5 w Lublinie.

Prelegentem będzie dr Przemysł Kubisiak - autor artykułów naukowych o tematyce biblijnej, historycznej i archeologicznej, redaktor naukowy współpracujący z czasopismem „Łódzkie Studia Teologiczne”, wykładowca podstaw języka hebrajskiego oraz Ewangelii Synoptycznych i Pism Janowych na Kursie Formacji Biblijnej KUL, wykładowca Archeologii Biblijnej w Rzeszowskiej Akademii Biblijnej, stały autor czasopisma Archeologia Żywa. Prywatnie: poświęca czas na astronomię, astrofotografię i twórczość beletrystyczną.

Wydarzenie na Facebook'u

Jednocześnie przypominamy o tym, że zapisy na Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej zamykają się 23 lutego. Chcesz wziąć udział? Może znasz kogoś, kto powinien wziąć udział? Szczegółowe informacje o konkursie znajdziesz na www.okwb.pl

 

/ab

Zobacz inne artykuły o podobnej tematyce
Kliknij w dowolny hashtag aby przeczytać więcej

#OKWB #Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej #Lublin #Civitas Christiana Lublin #warsztaty biblijne #Księga Sędziów
© Civitas Christiana 2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: Symbioza.net
Strona może wykorzysywać pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych.
Warunki przechowywania i dostępu do cookies opisaliśmy w Polityce prywatności. Więcej