Konkurs fotograficzny „Spotkaj Boga na szlaku”

2018/08/6
polska-na-szlakach-sw-jana-pawla-2-001.jpg

Konkurs „Spotkaj Boga na szlaku” to szansa na wygranie wspaniałego albumu wydawnictwa Jedność: “Polska. Na szlakach św. Jana Pawła II”. Wyróżnione zdjęcie trafi na okładkę naszego miesięcznika!

Zadanie konkursowe jest następujące:

Podczas wakacyjnych podróży uwiecznij wyjątkowe miejsce, które sprzyja skupieniu i modlitwie.

Najlepsza praca zostanie opublikowana w październikowym numerze Miesięcznika „Civitas Christiana”.

Celem konkursu jest zainspirowanie do podzielenia się wakacyjnymi doświadczeniami duchowymi i modlitewnymi. Konkurs ma charakter otwarty. Można zgłaszać fotografie, które nie były wcześniej publikowane. Konkurs rozpoczyna się 1 sierpnia br. Prace konkursowe (rozmiar prac nie może być mniejszy niż 2 Mb i większy niż 10 Mb) należy wysyłać do 15 września 2018 roku na adres: mkowalczyk@civitaschristiana.pl.

Po zapoznaniu się z fotografiami konkursowymi komisja podejmie decyzję o przyznaniu nagrody. Zwycięzców powiadomimy drogą mailową w terminie do 25 września br. Wyniki konkursu zostaną opublikowane w serwisie e-civitas.pl.

Nagrodą za najlepszą fotografię obrazującą spotkanie z Bogiem jest publikacja Wydawnictwa Jedność: “Polska. Na szlakach św. Jana Pawła II”.

Niniejszy album powstał z myślą o tych, którzy chcieliby spojrzeć na Polskę przez pryzmat ścieżek, jakimi podążał Święty, będąc jeszcze chłopcem, a później klerykiem, księdzem, biskupem i w końcu kardynałem.

Jan Paweł II żyje w sercach milionów ludzi. I wędruje. Już nie samotnie czy w gronie bliskich przyjaciół. Wędruje z każdym, kto wyrusza na szlak, by szukać skupienia i zachwycać się pięknem tego świata. Książka zabierze Was na specjalny szlak:

  • Wadowice  · Kraków   · Tatry   · Bieszczady   · Beskidy   · Pieniny  · Gorce   · Sudety   · Małopolska   · Dolny Śląsk   · Mazury   · Suwalszczyzna  · Bory Tucholskie   · Pojezierze Drawskie

Organizatorem konkursu jest redakcja Miesięcznika „Civitas Christiana”.

Serdecznie zachęcamy do nadsyłania wakacyjnych fotografii!

Dlaczego warto mieć tę książkę?

– zawiera wiele wyjątkowych zdjęć ukazujących piękno miejsc, z którymi związany był papież Polak

– szczegółowo przedstawia dwadzieścia jeden szlaków, które miały szczególne znaczenie dla Jana Pawła II

– trasy zostały dobrane z uwzględnieniem różnorodności geograficznej i co za tym idzie krajobrazowej, a także aktywności, jakiej wymagają, każda jest opatrzona poglądową mapką.

Unikatowa publikacja, zawierająca dziesiątki pięknych zdjęć, prezentuje nie tylko miejsca umiłowane, bliskie sercu papieża, ale daje również świadectwo tego, jak piękna jest Polska i jakie skarby w sobie kryje (z recenzji, Qlturaslowa.pl).

“Tu, na tym miejscu (…) pragnę mówić o ziemi polskiej, bo jawi się ona tutaj szczególnie piękna i bogata w krajobrazy. Człowiekowi potrzebne jest to piękno krajobrazu — i dlatego też nic dziwnego, że ciągną tutaj ludzie z różnych stron Polski, a także i spoza Polski. Ciągną latem i zimą. Szukają odpoczynku. Pragną odnaleźć siebie w obcowaniu z przyrodą. Pragną odzyskać siły w zdrowym wysiłku fizycznym, w marszu, w podejściu, we wspinaczce, w zjeździe narciarskim.

Ej, łza się w oku kręci…”
(Jan Paweł II, Nowy Targ, 8 VI 1979 r.)

Marta Kowalczyk

Kowalczyk Marta v2

Marta Kowalczyk

Filolog. Członek Katolickiego Stowarzyszenia „Civitas Christiana”.

Zobacz inne artykuły o podobnej tematyce
Kliknij w dowolny hashtag aby przeczytać więcej

#fotografia #konkurs #Konkurs Fotograficzny #książka #modlitwa #slider #wakacje
© Civitas Christiana 2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: Symbioza.net
Strona może wykorzysywać pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych.
Warunki przechowywania i dostępu do cookies opisaliśmy w Polityce prywatności. Więcej