Znani pozdrowili finalistów 20. Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej (WIDEO)

2016/06/11

Arcybiskup Wojciech Polak prymas Polski, abp Mieczysław Mokrzycki – ordynariusz lwowski oraz znani aktorzy: Wiktor Zborowski, Maciej Zakościelny i Cezary Pazura pozdrowili finalistów 20. Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej.

– Bardzo się cieszę, że już po raz 20. wielu młodych ludzi sięga po Słowo Boże, by nim żyć i dzielić się z innymi – powiedział w krótkim materiale wideo abp Wojciech Polak prymas Polski, który wyraża swoją wdzięczność organizatorom z “Civitas Christiana”, pozdrawia wszystkich uczestników i gratuluje laureatom. – Życzę, aby sukcesy odniesione w tym konkursie, przekładały się na życie, byśmy żyli Słowem Bożym – wezwał prymas Polski.

Arcybiskup lwowski Mieczysław Mokrzycki zauważa, że Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej jest bardzo ważnym wydarzeniem w Kościele, które pomaga młodym poznać bliżej wiarę i wzrastać w niej. – Tę radość poznania Pana Boga i bycia z Nim przekazujcie wszystkim rówieśnikom – życzy abp Mokrzycki.

Pozdrowienia przekazali również znani polscy aktorzy. Wiktor Zborowski życzy, za papieżem Franciszkiem, prawdziwego poczucia radości Ewangelii, Maciej Zakościelny pozdrawia szczególnie tych, którzy w konkursie zajęli miejsca… ostatnie, a Cezary Pazura przekonuje, że poznać Biblię i wiedzieć co w niej jest najważniejsze, to wielka sprawa. – Tę wiedzę musicie nieść dalej, wszyscy czekamy na wasze światło – mówi Pazura.

mk

Zobacz inne artykuły o podobnej tematyce
Kliknij w dowolny hashtag aby przeczytać więcej

#abp Mieczysław Mokrzycki #abp Wojciech Polak #Cezary Pazura #civitas christiana #konkurs biblijny #Maciej Zakościelny #prymas polski #Wiktor Zborowski #XX Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej
© Civitas Christiana 2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: Symbioza.net
Strona może wykorzysywać pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych.
Warunki przechowywania i dostępu do cookies opisaliśmy w Polityce prywatności. Więcej