Arka Noego odnaleziona!

2022/05/20
fronda v3

Przez całe stulecia biblijna opowieść o potopie była traktowana jak legenda. Czy na naszej planecie zaistniała globalna powódź, która zniszczyła lądowe życie na ziemi? Wielkie muszle znajdowane na wierzchołkach  kilkutysięczników zdawały się potwierdzać tę tezę.

Relacje z potopu przekazywane były z pokolenia na pokolenie w Ameryce Południowej wśród Majów i Azteków, możemy znaleźć je na glinianych tabliczkach sumeryjskich, w mitach greckich, w opowieściach Aborygenów i hieroglifach Chińczyków. Ale samej arki wciąż nie potrafiono znaleźć. Aż nagle na początku XXI wieku grupa śmiałków z Hongkongu zainteresowała się anomalią magnetyczną skrytą pod lodowcem góry Ararat na wysokości ponad 4000 m n.p.m. 

Kolejne wyprawy z Hongkongu z pomocą tureckich przewodników trafiały w niedostępne dotąd rejony świętej góry Ararat. I oto okazało się, ze pod wielką zmarzliną ukrywa się gigantyczna konstrukcja wykonana z drewna.

Badacze dostali się do jej wnętrza, które nijak nie przypominało mieszkalnego budynku, a raczej monstrualnych rozmiarów łódź – z wieloma poziomami i pomieszczeniami. Wydobyto ponad sto artefaktów; naczyń glinianych i wystruganych z drewna, które po przebadaniu znalazły swoje miejsce w muzeum zbudowanym u podnóża góry, po tureckiej stronie.

Dlaczego media milczą o tym odkryciu? Na jakie lata datowane są znalezione przedmioty? Dlaczego rząd turecki poważnie potraktował znalezisko i zaoferował współorganizowanie kolejnych wypraw, których wyruszenie zastopowała pandemia? O tym wszystkim opowiada książka ks. Romana Piwowarczyka, przyjaciela odkrywców z Hongkongu - człowieka, który wspinał się na Ararat i dotykał przedmiotów znalezionych w zakamarkach tajemniczej konstrukcji.

Książka została opatrzona wstępem autorstwa Lecha Dokowicza i Macieja Bodasińskiego.
______________________________________________
Wydawnictwo Fronda | oprawa: miękka | format: 155 x 230 mm
liczba strona: 272 | cena det. 34,90 zł

Książka dostępna w dobrych księgarniach oraz na stronie https://xlm.pl/religia/146466-arka-noego-odnaleziona-9788380797406.html

ks. Roman Piwowarczyk, podróżował do wschodniej Turcji na spotkanie z kluczowymi osobami z ekipy. Przyjaciel odkrywców z Hongkongu - człowiek, który wspinał się na Ararat i dotykał przedmiotów znalezionych w zakamarkach tajemniczej konstrukcji. W ciągu zaledwie dwóch lat zorganizował konferencje w Polsce nt. Arki Noego, upowszechnił film pt. „Czasy Noego, Apokalipsa po Polsku”. Zdecydowanie jest on rzecznikiem tych odkryć w Polsce! 

Materiał: Wydawnictwo Fronda 

/em

Zobacz inne artykuły o podobnej tematyce
Kliknij w dowolny hashtag aby przeczytać więcej

#ks. Roman Piwowarczyk #arka noego #Turcja #Polska #Góry Ararat #Chiny
© Civitas Christiana 2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: Symbioza.net
Strona może wykorzysywać pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych.
Warunki przechowywania i dostępu do cookies opisaliśmy w Polityce prywatności. Więcej