Premiera! Nowa edycja ksiażki "Cień Ojca"!

2021/05/9
Cien Ojca Baner 2 JPG

Sięgnij po książkę, która zachwyciła papieża Franciszka, a niegdyś także Prymasa Tysiąclecia. Dziś premiera nowego, ekskluzywnego wydania "Cienia Ojca".

To jedna z najwybitniejszych książek Jana Dobraczyńskiego, oparta na zapisie ewangelicznym. Ukazuje postać św. Józefa, Opiekuna Najświętszej Rodziny, jako człowieka poddanego próbie posłuszeństwa wobec Boga i Jego zamiarów, mężczyzny, który musi zrozumieć i zaakceptować swą rolę cienia Prawdziwego Ojca wobec Tego, którego zrodzi jego Miriam – wybrana mu przez Najwyższego. Książka daje świadectwo wartościom, które nigdy nie tracą na znaczeniu: odpowiedzialności za rodzinę, cierpliwości i prawdziwej miłości.

Czytelnicy otrzymują ekskluzywne wydanie w twardej oprawie, zawierające niemal 300 stron. Na wstępie przypomniane są słowa papieża Franciszka:

Polski pisarz Jan Dobraczyński w książce "Cień Ojca" opowiedział w formie powieści o życiu świętego Józefa. Przez sugestywny obraz cienia określił postać Józefa,który w stosunku do Jezusa jest cieniem Ojca Niebieskiego na ziemi: osłania Go, chroni, nie odstępuje od Niego, podążając Jego śladami.

Przedrukowany został także własnoręcznie napisany list Stefana kard. Wyszyńskiego do autora książki.

Informacje o możliwości zakupu znajdziecie Państwo na: iwpax.pl

/mz

Zobacz inne artykuły o podobnej tematyce
Kliknij w dowolny hashtag aby przeczytać więcej

#Cień Ojca #Patris corde #Franciszek #Św. Józef #IW PAX #Jan Dobraczyński
© Civitas Christiana 2023. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: Symbioza.net
Strona może wykorzysywać pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych.
Warunki przechowywania i dostępu do cookies opisaliśmy w Polityce prywatności. Więcej