Ruszyła rejestracja na Festiwal Muzyki Chrześcijańskiej „Hosanna Festival” w Siedlcach

2021/08/17
Hosanna Ecivitas slajder v2

Ogólnopolski Festiwal Muzyki Chrześcijańskiej „Hosanna Festival” wspiera artystów – zespoły oraz solistów, którzy grają i śpiewają na chwałę nieba! Zapraszamy już w dniach 17 – 19 września do Siedlec, aby stać się częścią tego niezwykłego wydarzenia.

Festiwal odbędzie się już po raz XXVIII, a więc ma za sobą bogatą historię, która powinna zainteresować każdego, kto ma związek z muzyką oraz środowiskami katolickimi. Przed „młodymi” adeptami sztuki muzycznej – instrumentalistami i wokalistami, niesamowita okazja, aby pokazać pozostałym Polkom i Polakom, że Kościół, to nie tylko nakazy i zakazy, ale również dobra zabawa.

Właśnie wystartował system zgłoszeń do tegorocznej edycji Festiwalu. Wszystko, co trzeba zrobić, to wejść na stronę hosannafestival.pl i po rozwinięciu menu znajdującego się u góry strony, tuż obok ikon mediów społecznościowych, wejść w zakładkę Zgłoszenia do konkursu. Po przejściu na stronę zgłoszeniową wyświetli się Państwu pełen formularz rejestracyjny, który trzeba będzie wypełnić – spokojnie, jest bardzo przejżyście wykonany, więc nie będzie problemu z wprowadzeniem potrzebnych danych.

Rejestracja trwa do 29 sierpnia 2021 roku – spiesz się, aby stać się częścią nowej ewangelizacji.

/mwż

Zobacz inne artykuły o podobnej tematyce
Kliknij w dowolny hashtag aby przeczytać więcej

#Siedlce #festiwal muzyki chrześcijańskiej #Hosanna Festival #muzyka chrześcijańska
© Civitas Christiana 2022. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: Symbioza.net
Strona może wykorzysywać pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych.
Warunki przechowywania i dostępu do cookies opisaliśmy w Polityce prywatności. Więcej