Agere Contra już otwarta!

2019/7/4
agere-contra.jpg

Od 26 czerwca 2019 r. swoją działalność rozpoczęła chrześcijańska kawiarnia! Można ją znaleźć w Warszawie przy ul. Chłodnej 2/18. To idealne miejsce dla osób, które uwielbiają kawę, lubią dyskutować, dzielić się w życiu tym co najważniejsze.

Na stronie kawiarni czytamy: “Jesteśmy Katolikami i marzyliśmy o miejscu, które byłoby przepełnione ciepłem, rodzinną atmosferą z przepysznymi smakołykami i aromatyczną kawą, a wszystko to oparte na wartościach wypływających z naszej wiary i tradycji.

Miejscu, gdzie można byłoby dyskutować na ważne tematy i spotykać ludzi o tych samych wartościach, gdzie możemy swobodnie rozmawiać i dzielić się tym, co jest w życiu najważniejsze. Tak właśnie zrodziła się potrzeba, która stała się marzeniem, z marzenia pomysłem, a dzisiaj już projektem, do którego pragniemy Cię zaprosić.”

Kawiarnia otwarta jest w godzinach 10-22. Lokal ma również pełnić funkcję chrześcijańskiego centrum kultury. Będą odbywały się tam debaty, randki małżeńskie, spotkania z ciekawymi osobami, wydarzenia artystyczne. Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.

Facebook kawiarni: https://www.facebook.com/agerecontra/

/md

Zobacz inne artykuły o podobnej tematyce
Kliknij w dowolny hashtag aby przeczytać więcej

#agre contra #ciasto #katolicy #katolik #kawa #kawiania chrześcijańska #kawiarnia #kawiarnia dla chrześcijan
© Civitas Christiana 2022. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: Symbioza.net
Strona może wykorzysywać pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych.
Warunki przechowywania i dostępu do cookies opisaliśmy w Polityce prywatności. Więcej