Studium “Teologia dla zabieganych” na PWTW w Warszawie

2019/07/12
teologia-dla-zabieganych-slajder.jpg

Wszystko co chciałbyś wiedzieć o Bogu, ale nie masz kogo zapytać…

Studium „Teologia dla zabieganych” to akademicki kurs wiary i teologii. W ciągu czterech semestrów można poznać odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania związane z Biblią, z fundamentami wiary i chrześcijańskim stylem życia we współczesnym świecie.

W zajęciach mogą uczestniczyć wszystkie osoby pełnoletnie bez względu na wiek, wykształcenie i miejsce zamieszkania. Zapraszamy zarówno liderów, animatorów wspólnot chrześcijańskich, jak i osoby poszukujące swojej indywidualnej drogi do Boga.

Zajęcia będą trwać przez cztery semestry i odbywać się będą w Papieskim Wydziale Teologicznym w Warszawie, który znajduje się przy ul. Dewajtis 3. Wykłady będą prowadzone w dwie soboty w miesiącu (9:30-11:00 i 11:20-12:50).

Koszt studium wynosi 200 zł za semestr.

Wymagane dokumenty to ankieta personalna (do pobrania na stronie: https://www.pwtw.pl/studium-teologia-dla-zabieganych/) oraz zaświadczenie od ks. Proboszcza parafii.

Komplet dokumentów należy złożyć osobiście lub dostarczyć pocztą do Sekretariatu PWTW. Zgłoszenia przyjmowane są do 30 września 2019 r.

/md

Zobacz inne artykuły o podobnej tematyce
Kliknij w dowolny hashtag aby przeczytać więcej

#pwtw #studium #studium biblijne #teologia #teologia dla zabieganych
© Civitas Christiana 2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: Symbioza.net
Strona może wykorzysywać pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych.
Warunki przechowywania i dostępu do cookies opisaliśmy w Polityce prywatności. Więcej