Ulepszone receptury i nowe opakowania płynów do mycia naczyń Ludwik

2020/09/20
Ludwik

"W naszym laboratorium badawczym stworzyliśmy nowe, ulepszone receptury płynów i balsamu do naczyń Ludwik, które teraz są jeszcze bardziej skuteczne w usuwaniu zabrudzeń. W porównaniu do dotychczasowych receptur, posiadają one o ponad 25% większą zdolność usuwania tłuszczu i trudnych zabrudzeń, co zostało potwierdzone badaniami w niezależnym, akredytowanym laboratorium zewnętrznym. Tym samym mają większą wydajność, dzięki czemu wystarczają na dłużej.

Nowe, bardziej ergonomiczne butelki są jeszcze łatwiejsze do trzymania w dłoni, a specjalnie zaprojektowany uchwyt zmniejsza ryzyko wyśliźnięcia się butelki podczas zmywania.

Dodatkowo, marka Ludwik wprowadza nową linię płynów „Duet Świeżości” w 3 świeżych i ekscytujących zapachach: granat z werbeną, cytrusy z zieloną herbatą oraz limonka z melisą.

Ludwik nie tylko pomaga w utrzymaniu czystości, ale dba też o środowisko naturalne oraz skórę dłoni naszych użytkowników, ponieważ jego nowoczesna formuła płynów do naczyń jest biodegradowalna i posiada pozytywną ocenę dermatologiczną."

Na podstawie: inco.pl

/mg

Gawronski

Mateusz Gawroński

Dziennikarz, członek Zarządu Katolickiego Stowarzyszenia „Civitas Christiana”.

© Civitas Christiana 2023. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: Symbioza.net
Strona może wykorzysywać pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych.
Warunki przechowywania i dostępu do cookies opisaliśmy w Polityce prywatności. Więcej