Zaśpiewajmy razem kolędy!

2019/12/5
640x360.png

To była głośna noc. Najgłośniejsza w dziejach świata… Potem nic nie było już takie, jak wcześniej. Historia zaczęła pisać się na nowo. Od tamtego czasu, co roku w tę noc miliony ludzi na całym świecie zwraca swoje myśli w stronę Betlejem. Także my spotykamy się dzisiaj, by wspólnie i głośno – z potrzeby serca i z całej mocy – wyśpiewać świąteczną radość.

Głos Betlejem w Polsce 2019/2020 zabrzmi inaczej niż dotychczas. Artyści opowiedzą dzieje Bożego Narodzenia z osobistej perspektywy. Wyśpiewają swoje historie, w których odbija się pięknym refleksem ten wyjątkowy dla człowieka czas przyjścia na świat Bożego Syna. To będzie koncert na wiele strun – od polskich kolęd po najpiękniejsze pieśni Bożonarodzeniowe z całego świata, od balladowych po rockowe brzmienia. Zabierzemy Was w daleką podróż dookoła świata, ale echo tej podróży wybrzmi także w osobistych i współcześnie  napisanych utworach. To będzie głośna noc…

To będzie koncert na wiele głosów – na scenie pojawi się dwudziestu wykonawców. Do artystów dołączymy ze śpiewem my – widzowie. Każdy z nas ze swoimi emocjami i doświadczeniami. Z własną historią. Z całego serca i bardzo głośno powitamy Jezusa, który przychodzi nas pojednać i zbawić. Tak osobiste głosy będą rozlegać się donośnie – z całą siłą wiary w sprawczą moc Bożego Narodzenia. Stworzymy razem największy w Polsce chór kolędników, którzy niosą pomoc potrzebującym. To nie będzie cicha noc…

Dochód z trasy „Betlejem w Polsce” jest przeznaczony na cel charytatywny pomoc dla osób potrzebujących. Bilety dostępne na: www.betlejemwpolsce.pl , bilety24.pl oraz w wybranych punktach sprzedaży i parafiach.

W tym roku została również przygotowana płyta, którą można pobrać za darmo z: https://ambasadormilosierdzia.pl/razem-grajmy-i-pomagajmy. “Kolędowanie na tysiące głosów” jest zapisem wielkiego, wspólnego kolędowania artystów razem z publicznością podczas dotychczasowych koncertów Betlejem w Polsce.

Koncerty w 11 miastach, m.in. Warszawa, Katowice, Ostróda, Gdynia, Poznań czy Szczecin! W tym roku zaśpiewają i zagrają: Arka NOEGO, Natalia Niemen, Magda Bereda, Kasia Wilk, Gabi Gąsior i wiele innych wspaniałych artystów!

/md

Zobacz inne artykuły o podobnej tematyce
Kliknij w dowolny hashtag aby przeczytać więcej

#ambasador miłosierdzia #Betlejem w Polsce #Boże Narodzenie #kolędy #koncert
© Civitas Christiana 2023. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: Symbioza.net
Strona może wykorzysywać pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych.
Warunki przechowywania i dostępu do cookies opisaliśmy w Polityce prywatności. Więcej