Łódź: Śladami wiary. Ziemia Święta

2018/12/15
ziemia-swieta-baner-18.png

Każda lektura buduje w naszych głowach jakiś obraz opisywanej przez autora rzeczywistości. Dokładnie to samo dzieje się, gdy otwieramy karty Pisma Świętego. Mamy wtedy przed oczami grotę albo szopę – właśnie? – w której narodził się Jezus, jakiś obraz Wieczernika czy Drogi Krzyżowej i Golgoty. Obecność w miejscach związanych z życiem, nauczaniem i cudami Chrystusa, z Jego Męką, śmiercią i Zmartwychwstaniem, są jak otwarcie piątej Ewangelii. Popielgrzymkowymi refleksjami podzieli się z nami Marcin Kluczyński.

Zapraszamy na spotkanie 18 grudnia, o godz. 1800, lokal Katolickiego Stowarzyszenia “Civitas Christiana” w Łodzi, ul. Narutowicza 54/8.

Już we wtorek: Śladami wiary. Ziemia Święta

Na jeden wieczór oderwij się od przedświątecznej krzątaniny! Napełnij ducha, przenieś się oczami wiary do Ziemi Świętej.ŚLADAMI WIARY. ZIEMIA ŚWIĘTAZapraszamy na spotkanie 18 grudnia o godz. 18.00, lokal Katolickiego Stowarzyszenia "Civitas Christiana" Łódź, ul. Narutowicza 54/8.Każda lektura buduje w naszych głowach jakiś obraz opisywanej przez autora rzeczywistości. Dokładnie to samo dzieje się, gdy otwieramy karty Pisma Świętego. Mamy wtedy przed oczami grotę albo szopę – właśnie? – w której narodził się Jezus, jakiś obraz Wieczernika czy Drogi Krzyżowej i Golgoty. Obecność w miejscach związanych z życiem, nauczaniem i cudami Chrystusa, z Jego Męką, śmiercią i Zmartwychwstaniem, są jak otwarcie piątej Ewangelii. Popielgrzymkowymi refleksjami podzieli się z nami Marcin Kluczyński.

Opublikowany przez Civitas Christiana Łódź Niedziela, 16 grudnia 2018

 

mk

Zobacz inne artykuły o podobnej tematyce
Kliknij w dowolny hashtag aby przeczytać więcej

#Civitas Christiana Łódź #Marcin Kluczyński #Ziemia Święta
© Civitas Christiana 2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: Symbioza.net
Strona może wykorzysywać pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych.
Warunki przechowywania i dostępu do cookies opisaliśmy w Polityce prywatności. Więcej