Home / Zapowiedzi / Warszawa: I edycja warsztatów biblijnych
projekt-bez-tytulu-2.png

Warszawa: I edycja warsztatów biblijnych

Katolickie Stowarzyszenie „Civitas Christiana” w Warszawie serdecznie zaprasza młodzież szkół ponadgimnazjalnych wraz z katechetami na pierwszą edycję warsztatów biblijnych, pt. „Poznaj List św. Pawła do Rzymian”, które odbędą się 5 marca 2019 r. o godz. 9:45 w Kurii Diecezji Warszawsko-Praskiej  przy ul. Floriańskiej 3 w Warszawie.

Warsztaty poprowadzi ks. Mariusz Górny, specjalista w dziedzinie nauk biblijnych. W latach 1992 – 2003 dyrektor wydawnictwa „Edycja Świętego Pawła”. Uczestnik komisji konkursowej etapu diecezjalnego Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej.

Zgłoszenia należy przesyłać drogą elektroniczną na adres: kamil.sulej@civitaschristiana.pl do 3 marca 2019 r. wpisując w temacie wiadomości: I warsztaty biblijne Warszawa.

W treści zgłoszenia prosimy podać: nazwę szkoły, imię i nazwisko, e-mail oraz tel. kontaktowy opiekuna oraz imiona i nazwiska uczestników.

Warsztaty mają na celu przygotowanie młodzieży do udziału w 23. edycji Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej.

*Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Osoby, które zostaną zakwalifikowane, otrzymają potwierdzenie drogą mailową.

Program:

9:45        Rejestracja
10:00                                   Warsztaty cz. I
10:45 – 11:00                      Przerwa
11:00 – 11:45                      Warsztaty cz. II
11:45 – 12:00                      Przerwa

12:00                                    Wspólna modlitwa Anioł Pański

12:10 – 13:10                      Warsztaty cz. III

13:15                                    Zakończenie

Uczestników prosimy o zabranie ze sobą Pisma Świętego lub wydruku wymienionych fragmentów. Rekomendowany najnowszy przekład z języków oryginalnych z komentarzem (Edycja Świętego Pawła, 2011).


Wysyłając do nas maila potwierdzającego chęć zapisania się na wydarzenie, przyjmuje Pan/Pani do wiadomości, że administratorem danych jest Katolickie Stowarzyszenie „Civitas Christiana” z siedzibą przy ul. Wspólnej 25, 00-519 Warszawa, e-mail: kancelaria@civitaschristiana.pl. Kontakt do inspektora ochrony danych: iod@civitaschristiana.pl.  

Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu rejestracji na organizowane przez Stowarzyszenie wydarzenie na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane te będą przetwarzane na czas trwania wydarzenia, na które Pan/Pani dokonali zapisu.

Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Stowarzyszenia, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Stowarzyszeniu na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia.

Osoba zainteresowana posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego,  gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych osobowych jest warunkiem niezbędnym do wzięcia udziału w organizowanym przez Stowarzyszenie wydarzeniu.

Informujemy ponadto, że dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą profilowane.

/md

Zobacz inne artykuły o podobnej tematyce

Kliknij w dowolny hashtag aby przeczytać więce

#biblia, #diecezja, #diecezja warszawsko-praska, #Pismo Święte, #uczniowie, #warsztaty, #warsztaty biblijne, #wiara