Warsztaty biblijne dla młodzieży w Krakowie

2018/02/14
warsztaty-2.jpg

Oddział Katolickiego Stowarzyszenia „Civitas Christiana” w Krakowie serdecznie zaprasza Młodzież szkół ponadgimnazjalnych wraz z Katechetami na warsztaty biblijne w formie wykładu, które odbędą się 5 kwietnia 2018 (czwartek) o godz. 11:00

Na spotkanie zapraszamy do siedziby Oddziału Katolickiego Stowarzyszenia „Civitas Christiana” przy ul. Garbarskiej 9. W przypadku większej ilości zgłoszeń będziemy informować na bieżąco o zmianie miejsca.

Tematem warsztatów będą „Listy Pawłowe – List do Galatów i List do Filipian”. Poprowadzi je dr Danuta Piekarz – biblistka, specjalizująca się w teologii Nowego Testamentu, wykładowca na Uniwersytecie Jagiellońskim, Uniwersytecie Jana Pawła II w Krakowie oraz w Wyższym Seminarium Duchownym Krakowskiej Prowincji Karmelitów Bosych.

Zgłoszenia należy przesyłać drogą elektroniczną na adres: malopolski@civitaschristiana.pl do 20 marca 2018r. (wtorek). W treści zgłoszenia bardzo prosimy podać: nazwę szkoły, imię i nazwisko, e-mail oraz telefon kontaktowy opiekuna.

Liczba miejsc ograniczona.

mak

Kowalczyk Marta v2

Marta Kowalczyk

Filolog. Członek Katolickiego Stowarzyszenia „Civitas Christiana”.

Zobacz inne artykuły o podobnej tematyce
Kliknij w dowolny hashtag aby przeczytać więcej

#kraków #warsztaty biblijne
© Civitas Christiana 2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: Symbioza.net
Strona może wykorzysywać pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych.
Warunki przechowywania i dostępu do cookies opisaliśmy w Polityce prywatności. Więcej