Kamil Latuszek

Kamil Latuszek

Absolwent dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Członek Centrum Medialnego Civitas Christiana. Twórca materiałów audiowizualnych i autor tekstów.

Latuszek: Generator emo(c)ji
2023/1/18

Kilka tysięcy lat wstecz rysowano piktogramy na ścianach jaskiń. Dziś w nieco innej formie dodajemy je do wiadomości wysyłanych za pośrednictwem internetowych komunikatorów. Czy można więc stwierdzić, że historia zatoczyła koło?

Latuszek: Jesteś i Cię nie ma…
2022/11/29

Nie tak dawno środowisko katolickie obiegła informacja, że konto Tomasza Samołyka w serwisie YouTube zostało zhackowane a później usunięte.

Spotkanie asystentów kościelnych w Wiknie
2022/11/23

W dniach 21-23 listopada w ośrodku GAWRA w Wiknie odbyło się spotkanie księży asystentów Katolickiego Stowarzyszenia „Civitas Christiana”.

Premiera filmu „Prorok” w Warszawie – fotorelacja
2022/11/9

We wtorek, 8 listopada 2022 roku o godzinie 20.00 w warszawskim kinie Helios, w Blue City odbyła się uroczysta premiera filmu „Prorok” w reżyserii Michała Kondrata.

Latuszek: Postęp nie zawsze znaczy rozwój
2022/11/3

Czy to, że zaczniemy używać feminatywów w kontakcie ze studentami czyni nas postępowymi? Albo to, że idąc za modą zorganizujemy imprezę haloweenową na katolickiej uczelni? Jeśli to się nazywa rozwojem, to chyba pomyliliśmy kierunki.

Unia Europejska i kryzys gospodarczy oczami mediów
2022/10/28

Pogłębiający się kryzys gospodarczy, szalejąca inflacja, rosnące stopy procentowe, recesja – między innymi takie hasła są odmieniane przez wszystkie przypadki w artykułach gospodarczo-ekonomicznych dotyczących Unii Europejskiej oraz Polski. Czy są szanse …

Spotkanie i koncert w ramach VI Festiwalu KNS w Wiknie - fotogaleria
2022/10/24

W czwartek, 20 października w Ośrodku GAWRA w Wiknie odbyło się spotkanie oraz koncert w ramach VI Festiwalu Katolickiej Nauki Społecznej.

Fotorelacja z Gali Nagrody im. kard. Jeża
2022/10/19

Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii z Gali Nagrody im. kard. Jeża!

Latuszek: Empatyczny frustrat
2022/10/5

Do tramwaju wsiadł starszy pan w kołnierzu ortopedycznym. Już od progu wsiadając pierwszymi drzwiami „przywitał się” z motorniczym pretensjami...

Latuszek: Technologiczna parówka
2022/9/15

Technologia weszła do naszego życia. Jaka przyszłość nas czeka i czego w tym względzie może nas nauczyć robot przyrządzający hot-dogi?

© Civitas Christiana 2023. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: Symbioza.net
Strona może wykorzysywać pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych.
Warunki przechowywania i dostępu do cookies opisaliśmy w Polityce prywatności. Więcej