Konferencja dla osób starających się o dziecko

2022/09/12
konferencja dla pacjentow

1 października 2022 roku w Warszawie odbędzie się I Konferencja medyczna dla Pacjentów „DLA PŁODNOŚCI. Jak zostać zdrowymi rodzicami zdrowego dziecka?” organizowana przez Fundację ProCreatio.

Dlaczego dochodzi do poronień? Co zrobić, aby im zapobiec? Na te pytania odpowiadać będzie grono ekspertów, specjalistów w dziedzinie leczenia niepłodności, którzy na co dzień są wykładowcami kursów podyplomowych dla lekarzy, a ich gabinety są oblegane przez pacjentów. Podzielą się oni swoją wiedzą i doświadczeniem oraz odpowiedzą na pytania uczestników.

Odbędzie się siedem merytorycznych wykładów na temat programowania płodowego, roli infekcji jako przyczyny niepłodności, roli niedoboru progesteronu i innych zaburzeń hormonalnych, a także badań diagnostycznych i innych zagadnień w tematyce zdrowia prokreacyjnego. Do tego czas Q&A i przerwa kawowa z wykładowcami.

Organizatorzy zapewniają, że będzie to czas pełen konkretnej merytorycznej medycznej wiedzy, ale też spotkania ze specjalistami i rozwiania wątpliwości.

Szczegółowy program i zapisy na stronie:
https://procreatio.pl/konferen.../konferencja-dla-plodnosci/

/mdk

 

 

Zobacz inne artykuły o podobnej tematyce
Kliknij w dowolny hashtag aby przeczytać więcej

#konferecja Dla Płodności #Fundacja ProCreatio #niepłodność #poronienie #płodność
© Civitas Christiana 2022. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: Symbioza.net
Strona może wykorzysywać pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych.
Warunki przechowywania i dostępu do cookies opisaliśmy w Polityce prywatności. Więcej