Po godzinach

Ks. dr Dariusz Jastrząb: Działaj zawsze dla dobra bliźniego [wideo]
2021/2/22

Czy w każdej działalności na rzecz drugiego człowieka mamy szukać korzyści?
Czego potrzebujemy do uruchomienia siebie do budowania działalności społecznej, kulturowej, politycznej w naszym zaangażowaniu w kształtowanie Cywilizacji Miłości?

To jest czas „Mistrza trawnika”!
2021/2/24

Wczesną wiosną w ogrodzie jest mnóstwo pracy, a szczególnej pielęgnacji wymaga trawnik. Po zimie warto wykonać kilka zabiegów pielęgnacyjnych.

Jan Kazimierz Adamczyk: Czy kibicom można przypisać tylko złe cechy? [nagranie]
2021/2/22

Jak to jest z kibicami - są idealizowani czy niedoceniani? Czy zawsze można ich określić mianem patriotów? Jaki jest ich stosunek do wiary? O tym w rozmowie Mateusza Gawrońskiego z Janem Adamczykiem, wiernym kibicem Gwardii Koszalin, autorem książki „Hono...

Marcin Piotrowski: Męska wspólnota, męstwo w Kościele [nagranie]
2021/2/12

Czy miejsce w kościele dla faceta jest pod chórem? a może za filarem? Czy w ogóle da się dla nas znaleźć miejsce gdzie będziemy mieć poczucie "bycia na swoim miejscu" we Wspólnocie?

Zrzutka dla "Tobiasza"
2021/2/11

Bardzo popularnych „zrzutek” na przeróżne inicjatywy jest cała masa. Niektóre są potrzebne, niektóre niepotrzebne, ale ta, którą chcemy Państwu przedstawić, szczególnie dziś, jest bezwzględnie ważna. Chodzi o zrzutkę na film „Tobiasz” Teatru EXIT.

O. Przemysław Płaszczyński: Pielgrzym, nie hiker [nagranie]
2021/2/8

Rozmowa o tym, co wziąć ze sobą w plecaku, o różnicach między pielgrzymami a hikerami, różnicach między sernikiem a makowcem i o wielu innych sprawach - rozmawia Mateusz Gawroński z (za)wziętym pielgrzymem o. Przemysławem Płaszczyńskim OFMConv.

Etos Cywilizacji: Drugie kazanie świętokrzyskie [nagranie]
2021/2/4

Prymas Polski, Stefan Kardynał Wyszyński tzw. II kazanie świętokrzyskie wygłosił 20 stycznia 1974 roku. Treścią kazania były sprawy ekonomiczne a właściwie etyczny wymiar spraw gospodarczych.
Więcej o tym kazaniu w felietonie ks. prof. Bogusława Drożdża.

ks. Krzysztof Witwicki: Przebaczaj zawsze każdemu! [nagranie]
2021/2/4

Czy przebaczyć, skoro to takie trudne? Czy zapomnieć o szkodzie? Czy brak przebaczenia jest obojętny dla duszy i ciała człowieka?

Miesiąc światła i soli - Rok polski Zofii Kossak [nagranie]
2021/2/1

Prezentujemy pierwszy podcast z serii „Rok polski” i zapraszamy do comiesięcznego odkrywania z Zofią Kossak zapominanych polskich obyczajów.

Historia „Ludwika” - najlepszego przyjaciela polskich gospodyń
2021/1/22

Lata lecą, a Ludwik wciąż cieszy się mianem najlepszego przyjaciela polskich gospodyń. Słynny płyn do mycia naczyń już od ponad połowy wieku dba o czystość naczyń w polskich domach. Przypominamy, jak narodziła się formuła Ludwika i jak ewoluował zgodnie z...

© Civitas Christiana 2021. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: Symbioza.net
Strona może wykorzysywać pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych.
Warunki przechowywania i dostępu do cookies opisaliśmy w Polityce prywatności. Więcej