Kultura

Film „Fatima” – w kinach od 1 października
2021/9/20

Film „Fatima” – najbardziej przekonująca adaptacja objawień w kinach od 1 października.
Inspirowana prawdziwymi wydarzeniami, poruszająca opowieść o objawieniach fatimskich, które dały siłę milionom chrześcijan.

Premiera audiobooka ostatniej części trylogii Zofii Kossak
2021/9/14

Długo wyczekiwany, ostatni już tom serii powieściowej o wyprawach krzyżowych nareszcie ukazał się w zasobach Audioteki. Słuchacze lubiący dobre narracje historyczne mogą od teraz wsłuchać się w wieńczącą trylogię opowieść.

Wyjątkowa premiera! Miłość i sprawiedliwość społeczna - nowa książka Instytutu Wydawniczego PAX!
2021/9/10

Miłość i sprawiedliwość społeczną napisał człowiek, któremu zależało na ocaleniu prawdy o człowieku, spełniającym się w swej pracy i tworzonych przez siebie strukturach życia społecznego.
Lektura zbioru studiów społecznych autorstwa Stefana Wyszyńskiego …

Międzynarodowy muzyczny projekt „Decalogue” w Łodzi
2021/9/4

Przed nami Międzynarodowy muzyczny projekt „Decalogue”, inspirowany dziesięciorgiem przykazań. W sobotę (11 września) na Stadionie Orła w Łodzi, wystąpią artyści z różnych stron świata m.in. Tony Melendez, o. Stan Fortuna, Marika, Krzysztof Iwaneczko i Jó…

Ruszyła rejestracja na Festiwal Muzyki Chrześcijańskiej „Hosanna Festival” w Siedlcach
2021/8/17

Ogólnopolski Festiwal Muzyki Chrześcijańskiej „Hosanna Festival” wspiera artystów – zespoły oraz solistów, którzy grają i śpiewają na chwałę nieba! Zapraszamy już w dniach 17 – 19 września do Siedlec.

Ks. Roman Szpakowski SDB: Święto dobrej książki [nagranie]
2021/8/16

Działalność wydawnictw katolickich ma swoją specyfikę, szczególnie w czasie pandemii, a książki katolickie niosą wyjątkowe, wypełnione dobrymi wartościami przesłanie. Ich bogatą ofertę będzie można poznać już za około miesiąc na Targach Wydawców Katolicki…

Ewa Urbanek: Słów kilka o książce „DOCAT” papieża Franciszka do młodzieży
2021/8/11

Papież Franciszek idąc za przykładem swojego poprzednika – papieża Benedykt XVI, który podarował młodym katechizm znany jako YOUCAT, postanowił dać im kolejną książkę o tematyce społecznej - ww. DOCAT.

Konspiracyjna „Weronika” niezwykłą premierą na rynku wydawniczym!
2021/8/10

Z okazji 132. rocznicy urodzin pisarki przekazujemy w Wasze ręce tom, w którym Zofia Kossak dzieli się świadectwem: czym była okupacja i jakie przeżycia, czyny oraz decyzje towarzyszyły temu tak trudnemu doświadczeniu.

Piotr Sutowicz i Maciej Szepietowski: Co znajdziemy w lipcowym Kwartalniku "Civitas Christiana"? [nagranie]
2021/7/16

W najnowszym numerze kwartalnika "Civitas Christiana" znajdziemy artykuły o wydarzeniach minionych i przyszłych. Są to m.in. wspomnienie jubileuszowego, 25. finału Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej oraz wydarzeń, które się wokół niego odbywały; c…

Premiera nowego tomu trylogii Zofii Kossak w Audiotece!
2021/7/5

Kolejny tom serii powieściowej o wyprawach krzyżowych debiutuje w formie audiobooka. Od dziś miłośnicy historii mogą wsłuchać się w niezwykłą, pełną krucjatowych emocji narrację.

© Civitas Christiana 2021. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: Symbioza.net
Strona może wykorzysywać pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych.
Warunki przechowywania i dostępu do cookies opisaliśmy w Polityce prywatności. Więcej