Chrześcijańskie studio filmowe wyprodukuje film o chłopcach uratowanych w Tajlandii

2018/7/16
movie-2545676-640.jpg

Michael Scott, jeden z dyrektorów firmy Pure Flix chce stworzyć wielki obraz z hollywoodzkimi gwiazdami.

Mężczyzna obserwował akcję ratunkową z bliska, gdyż mieszka w Tajlandii. Dodatkowo jego żona znała ratownika, który zginął podczas akcji. Producenci planują przeprowadzenie wywiadów z kluczowymi osobami biorącymi udział w wielkim przedsięwzięciu, jakim była udana próba uwolnienia chłopców i ich trenera z jaskini, oraz z uratowanymi i ich rodzinami.

Michael Scott jest przekonany, że należy działać szybko gdyż na pewno pojawią się inne wytwórnie zainteresowane tematem. Jest już nawet pierwszy pomysł na scenariusz. Głównymi bohaterami mieliby być dwaj brytyjscy nurkowie, którzy odnaleźli chłopców. Studio prowadzi także rozmowy z osobami, które mogą wziąć udział w produkcji. Dotychczasowym największym sukcesem Pure Flix okazał się film Bóg nie umarł.

Jeden z koordynatorów akcji ratunkowej, Anmar Mirza, w wypowiedzi dla telewizji CBS News stwierdził, że wyprodukowanie obrazu, który będzie pokazywać historię chłopców będzie bardzo trudne. Nie można stworzyć horroru, który byłby porównywalny z tamtymi wydarzeniami. Ratownik dodał też, że od 30 lat bierze udział w podobnych akcjach i nie potrafi sobie przypomnieć żadnej, która byłaby tak skomplikowana.

/wj

Zobacz inne artykuły o podobnej tematyce
Kliknij w dowolny hashtag aby przeczytać więcej

#Bóg nie umarł #film #Tajlnadia
© Civitas Christiana 2021. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: Symbioza.net
Strona może wykorzysywać pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych.
Warunki przechowywania i dostępu do cookies opisaliśmy w Polityce prywatności. Więcej