Podcast "Bł. Prymas Wyszyński, człowiek ośmiu błogosławieństw" - część I

2023/10/24
8 Blogoslawienst wg Prymasa cz I v2

Serdecznie zapraszamy do wysłuchania pierwszej część z cyklu zatytułowanego "Bł. Prymas Wyszyński, człowiek ośmiu błogosławieństw".

Spotkania pod tym tytułem rozpoczęliśmy w Lublinie w siedzibie Katolickiego Stowarzyszenia "Civitas Christiana" - Centrum Myśli Prymasa Wyszyńskiego i pragniemy to przesłanie nieść w świat również poprzez Radio "Civitas Christiana" w formie podcastów. Naszym gościem jest Pan Bogdan Kędziora, historyk, absolwent Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego, nauczyciel historii w III LO w Lublinie, stający od młodych lat do walki o wolność i suwerenność naszego kraj, pasjonat nauczania i osoby Prymasa Wyszyńskiego.

Zachęcamy do posłuchania pierwszej części z ośmiu spotkań, dzięki którym nie tylko chcemy wskazać na ścieżkę życia Prymasa, która wiodła szlakiem ośmiu błogosławieństw, ale tym samym pragniemy wskazać Państwu podpowiedź i wskazówkę w poszukiwaniu prawdziwego szczęścia.

 

/mdk

Magdalena Szymaszek Naumiuk kwadrat

Magdalena Szymaszek-Naumiuk

Koordynator projektu Centrum Myśli Prymasa Wyszyńskiego w Lublinie, dziennikarz radiowy, członek Lubelskiego Stowarzyszenia Pamięci Zesłańców Sybiru.

Zobacz inne artykuły o podobnej tematyce
Kliknij w dowolny hashtag aby przeczytać więcej

#Bogdan Kędziora #Prymas Wyszyński #osiem błogosławieństw #podcast #Studio Lublin
© Civitas Christiana 2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: Symbioza.net
Strona może wykorzysywać pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych.
Warunki przechowywania i dostępu do cookies opisaliśmy w Polityce prywatności. Więcej