Najnowszy film Michała Kondrata

2018/11/2
mg-9808.jpg

„Miłość i Miłosierdzie” to najnowszy film Michała Kondrata, który rzuca nowe światło na prawdę o Bożym Miłosierdziu.  01 listopada przypadała 130. rocznica urodzin ks. Michała Sopoćki. 

W filmie będzie można zobaczyć Kamilę Kamińską, która zagra s. Faustynę, Macieja Małysa, odtwórcę ks. Michała Sopoćki oraz Janusza Chabiora, filmowego Eugeniusza Kazimirowskiego.

„Miłość i Miłosierdzie” to dokument fabularyzowany o Bożym Miłosierdziu. Boże Miłosierdzie jest czczone na wszystkich kontynentach przez setki milionów osób, jednak większość chrześcijan nadal nie zdaje sobie sprawy  z potęgi przesłania, które Jezus przekazał ludzkości za pośrednictwem s. Faustyny Kowalskiej, prostej polskiej zakonnicy. Dziś już świętej.  Nie mniejszą rolę w objawieniu światu prawdy o Bożym Miłosierdziu odegrał bł. Ks. Michał Sopoćko, wybitny kapłan i spowiednik wizjonerki.

– Filmu “Miłość i Miłosierdzie” nie traktuję jako kolejnego ze swoich projektów. Produkcja ta powstaje dzięki zaangażowaniu wielu osób. W tej chwili mogę stwierdzić z całą pewnością, że będzie miała ona szansę poruszyć najbardziej zatwardziałe serca – reżyser Michał Kondrat.

W filmie znajdą się m.in.: nieznane listy ks. Michała Sopoćki, nieujawnione dotąd dokumenty, które pozwolą światu poznać prawdę o wpływie Bożego Miłosierdzia na losy świata, zdjęcia dokumentalne do filmu kręcone w Polsce, USA i na Litwie, zdjęcia fabularne w których udział wezmą wybitni polscy aktorzy.

Producentem obrazu jest Fundacja Filmowa im. św. Maksymiliana Kolbe. Dystrybucją filmu zajmie się Kondrat – Media. Ich misją jest aktywne uczestnictwo w życiu społecznym poprzez produkcję, dystrybucję i promocję ciekawych projektów filmowych.

Uroczysty pokaz przedpremierowy filmu odbędzie się w Watykanie jesienią 2018 roku. Natomiast premiera ogólnoświatowa została zaplanowana na rok 2019.

Michał Kondrat to polski reżyser, oraz producent wielu chrześcijańskich filmów. Jego ostatni filmu „Dwie Korony” obejrzało ponad 200 tyś. widzów. Prawa kinowe zostały sprzedane do 12 krajów.

Trailer filmu można obejrzeć na : https://www.youtube.com/watch?v=CxXp4QR1OgA&feature=youtu.be

/md

Kowalczyk Marta v2

Marta Kowalczyk

Filolog. Członek Katolickiego Stowarzyszenia „Civitas Christiana”.

Zobacz inne artykuły o podobnej tematyce
Kliknij w dowolny hashtag aby przeczytać więcej

#film #film chrześcijański #kino #ks. Michał Sopoćko #Michał Kondrat #miłość #miłosierdzie #s. Faustyna #wiara
© Civitas Christiana 2023. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: Symbioza.net
Strona może wykorzysywać pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych.
Warunki przechowywania i dostępu do cookies opisaliśmy w Polityce prywatności. Więcej