Podaruj dziecku coś wyjątkowego!

2019/11/21
plakat-duchowy-prezent-sw-mikolaja.jpg

Szukasz wyjątkowego prezentu dla swojej pociechy? Duchowy Prezent Świętego Mikołaja to akcja modlitewna, której celem jest podjęcie modlitwy i duchowej walki rodziców za swoje dzieci.

Deklaracja modlitwy rodziców za dzieci jest Duchowym Prezentem, który rodzice wręczają swoim dzieciom w dniu 6 grudnia, we wspomnienie św. Mikołaja, biskupa, patrona dzieci i młodzieży.

Duchowy Prezent Świętego Mikołaja ma formę pięknego obrazka z wizerunkiem św. Mikołaja. Obrazek włożony jest do kremowej koperty. Duchowe Prezenty Świętego Mikołaja można zamówić na stronie www.duchowyprezent.pl.Wysyłka jest całkowiciebezpłatna. Nie wymagana jest żadna opłata. Duchowe Prezenty wysyłane są listem ekonomicznym za pośrednictwem Poczty Polskiej. Czas oczekiwania na przesyłkę to ok. 3-5 dni roboczych.

Akcja modlitewna Duchowy Prezent św. Mikołaja organizowany jest już po raz trzeci. W minionych latach Duchowe Prezenty św. Mikołaja dotarły do ponad 4000 dzieci w 9 krajach świata.

Harmonogram:

od 1 października – sekretariat akcji Duchowy prezent na Dzień Dziecka przyjmuje zamówienia i przesyła wszystkim zainteresowanym „Duchowe Prezenty Świętego Mikołaja” – deklaracje modlitwy rodziców za dzieci. Zamów deklarację…

5 października, godz. 18.00 – Nabożeństwo Bractwa Różańcowego w kościele św. Mikołaja w Lublinie. Wspólnie modlimy się we wszystkich trudnych sprawach wychowawczych.

2 listopada, godz. 18.00 – Nabożeństwo Bractwa Różańcowego w kościele św. Mikołaja w Lublinie. Wspólnie modlimy się we wszystkich trudnych sprawach wychowawczych.

6 grudnia, wspomnienie św. MikołajaWRĘCZANIE DUCHOWYCH PREZENTÓW ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA dzieciom przez rodziców. Msza święta odpustowa w kościele św. Mikołaja w Lublinie o godz. 18.00. Uroczyste przekazanie Duchowych Prezentów dzieciom przez rodziców. Symboliczne złożenie Duchowych Prezentów na ręce ks. biskupa.

8 grudnia, godz. 13.00 – Bazylika oo. Dominikanów – Uroczysta msza św. dziękczynna za założone przez rodziców dla dzieci Duchowe  Prezenty św. Mikołaja. Błogosławieństwo dzieci i młodzieży. Po Mszy świętej przejście Orszaku św. Mikołaja ulicami Lublina na Wzgórze Czwartek do parafii św. Mikołaja (www.orszak.parafiamikolaj.pl).

/md

Zobacz inne artykuły o podobnej tematyce
Kliknij w dowolny hashtag aby przeczytać więcej

#6 grudnia #dzieci #modlitwa #pomoc duchowa #prezent #święty mikołaj
© Civitas Christiana 2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: Symbioza.net
Strona może wykorzysywać pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych.
Warunki przechowywania i dostępu do cookies opisaliśmy w Polityce prywatności. Więcej