Podróże po kulturze: Nie ominie cię już żadne wydarzenie kulturalne!

2023/12/7
patrick tomasso KGcLJwIYiac unsplash
Fot. unsplash.com

Jestem uważna na reklamy na przystankach. Śledzę publikacje instytucji kultury w mediach. Dołączyłam do grup o sztuce na Facebooku. Obserwuję blogerów zajmujących się albo sztuką albo warszawskimi wydarzeniami. I nadal zdarza się, że omija mnie informacja o jakiejś interesującej wystawie lub wydarzeniu. Jak tego uniknąć?

Platforma i aplikacja GoOut powstała pierwotnie w Czechach, teraz działa również na Słowacji, Niemczech i w Polsce. Na stronie goout.net znajdują się najświeższe informacje odnośnie wydarzeń świata kultury w całym kraju, nie tylko w dużych miastach, platforma obejmuje również wydarzenia regionalne. Znajdziemy na stronie notki na temat koncertów, festiwali, pokazów filmowych, ale również warsztatów i wystaw, także tych stałych, o których niekiedy ciężko jest znaleźć dokładną informację gdzie indziej niż oficjalna strona muzeum.

Aplikacja i strona oferują również możliwość bezpośredniego kupowania biletów na wydarzenia. Omijamy dzięki temu kolejki i nie musimy martwić się o brak miejsc. Można również zapisywać wydarzenia „za później” oraz śledzić ulubionych artystów i miejsca.

Firma chwali się, że już w 2017 roku osiągnęli rekordowy milion sprzedanych przez swoją platformę biletów, a użytkownicy kupują ponad 300 tys. biletów miesięcznie za jej pośrednictwem.

Interfejs strony głównej portalu przypomina większość mediów społecznościowych, dzięki czemu będzie łatwy w obsłudze. Zaawansowane wyszukiwanie pozwala na wybór miejsca, typu rozrywki, jakiej szukamy oraz przedziału czasowego jaki nas interesuje.

Portal pozwala również na zakup voucherów, które mogą być świetnym pomysłem na prezent, chociażby pod choinkę J. Dużym plusem voucherów są przygotowane przez różnych artystów grafiki sprawiające, że nasz podarunek będzie nie tylko przydatny, ale i piękny. Istnieje również możliwość wybrania własnego projektu.

Wychodzenie z domu i czerpanie z miejskich atrakcji kulturalnych nigdy nie było takie łatwe!

Strona www.goout.net

Aplikacja GoOut

 

/ab

CCH 3673 kwadrat

Aleksandra Bilicka

Dziennikarz i kulturoznawca. Redaktor portalu e-civitas.pl, sekretarz redakcji kwartalnika Civitas Christiana.

Zobacz inne artykuły o podobnej tematyce
Kliknij w dowolny hashtag aby przeczytać więcej

#Podróże po kulturze #kultura #sztuka #wydarzenia #aplikacja #nowe media
© Civitas Christiana 2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: Symbioza.net
Strona może wykorzysywać pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych.
Warunki przechowywania i dostępu do cookies opisaliśmy w Polityce prywatności. Więcej